Fibrelite Akaryakıt Menhol Kapağı Fibrelite akaryakıt tank menhol kapağı Türkiye distribütörü olan Tora Petrol 10 yılı aşkın süredir akaryakıt istasyonlarına menhol tank kapaklarını tedarik etmektedir. En üstün standartta yeraltı akaryakıt menhol kapakları EN 124 sertifikalı olup su geçirmez, kırılmaz, deforme olmaz, kaymaz ve anti-statik özelliklerine de sahiptir. Kaidesine tam oturan ve kullanıcı sakatlanmalarına yol açmayan Fibrelite kompozit rögar kapağı, bir kişi tarafından rahatlıkla hareket ettirilebilir ve ergonomik tasarıma sahiptir.

Su geçirmez conta sistemi ile akaryakıt istasyonla en kötü hava koşullarında bile güvence altında olur.

Fibrelite markası altında kare (FL76) ve yuvarlak (FL90) akaryakıt menhol kapağı, şekli sayesinde rahat montaj imkânı sağlar. Tüm yeraltı akaryakıt tanklarının en önemli ihtiyacı olan Fibrelite su geçirmez ve dayanıklı akaryakıt menhol kapakları Tora güvencesi ile sizlerin hizmetindedir.

Menhol Kapağı Özellikleri; Hafif – Kaldırırken yaralanmalara yol açmaz UV ışınlarına dayanıklı Ağır yüke (40 ton) dayanıklı kapak Yuvarlak, kare ve dikdörtgen şekilleri Kaymayan yüzey – yaralanmaları önler Anti static – Tamamen iletken Aşındırma olmaz Su geçirmez, sızdırmaz tasarım Vidasız montaj Fibrelite kaldırma kolu ile ergonomik, tek bir kişi kaldırabilir veya değiştirebilir. Tüm kapaklar için emniyetli kilitler