Akaryakıt Pompası ve Dispenser

Gilbarco, en iyi akaryakıt pompası ve dispenseri

Gilbarco akaryakıt, lpg ve cng pompaları MID ve ATEX sertifikalı olup, 100 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinde bulunan akaryakıt istasyonlarında uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaktadır.  Dünyanın en iyi akaryakıt pompası Gilbarco, her türlü ürün grubu ile (kurşunsuz benzin, motorin, eurodizel, 97 oktan, 98 oktan, 100 oktan) uyumludur.

Akaryakıt ekipmanlarının en güvenilirleri, Gilbarco akaryakıt pompaları ile uzun yıllar metre sapması olmadan hizmet alabilirsiniz. Gilbarco Türkiye distribütörü olan Tora Petrol, petrol piyasası ve akaryakıt istasyon sahiplerine Gilbarco Horizon, SK700 II ve Frontier akaryakıt pompa ve dispenser modellerini sunmaktadır.

Tüm pompa ve dispenser modelleri için akaryakıt, LPG, CNG ve Adblue satışı mümkündür. En düşük sapmaya sahip C+ metre ile uzun süreli çalışma imkânı bulabilirsiniz. Tüm Gilbarco pompaları,  ZVA, Elaflex, OPW; Trelleborg hortum, tabanca ve breakaway ekipmanları ve kullanılmakta olan Beko, Profilo, Turpak ve Mepsan yazarkasalar ile 100% uyumludur. Ayrıca, akaryakıt dispenseri ve pompaları her türlü akaryakıt pompa otomasyonu ve akaryakıt tank otomasyonu ile uyumlu çalışabilmektedir.

Müşterilerimiz, Gilbarco akaryakıt pompası sayesinde altyapı tesisatlarının da daha uzun yıllar sorunsuz çalıştığını söylemektedir.

Kuşkusuz en dayanıklı akaryakıt ekipmanları için bizimle hemen iletişime geçip, en uygun satılık akaryakıt pompası fiyatlarından yararlanabilirsiniz.