Smixin Akıllı El Yıkama Sistemi

Ölçülebilir Su Tasarrufu;

Smixin Akıllı El Yıkama Sistemi sayesinde hep birlikte 10 milyar litre su tasarrufu sağlayabiliriz. El yıkama sırasında kullanılan su miktarı dünya genelinde büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla su tüketimi Smixin el yıkama istasyonları ile önemli ölçüde düşürülmüştür: kullanım başına su miktarı tam olarak 1,2 litreden 0,1 litreye indirilmiştir!

Smixin Akıllı El Yıkama Sistemleri arasında CombiCompact ve Comfort modelleri bulunmaktadır. Smixin Compact lavabo üzerine monte edilmektedir. 2’si bir arada sistemde su ve sabun beraber kullanılarak aktif köpük oluşturulur. Elinizi sistemin altında tutarak aktif köpüğü harekete geçirirsiniz. 100% dokunmasız el yıkama sistemi sayesinde mikroplardan 100% korunursunuz. Smixin Combi akıllı el yıkama sistemini dilediğiniz her yere yerleştirebilirsiniz. Akaryakıt istasyonları, hastaneler, halka açık alanlar, okullar ve AVM’ler bunlardan sadece birkaçıdır. Smixin Combi, el yıkama işleminin başında sabun, su ve havayı otomatik olarak karıştırmaktadır. Ardından kısa bir duraklama gelir ve durulama için temiz su verilir. Son olarak kağıt havlu otomatik olarak çıkar ve el yıkama işleminiz güzel kokular eşliğinde son bulur. Bu sayede % 90’a kadar su, %60 sabun ve %60 oranında kağıt havlu tasarrufu yaparsınız. Üstelik tüm bunları çevreye zarar vermeden ve doğal kaynakları koruyarak yapmış olursunuz. Ayrıca kablosuz internet üzerinden kontrol edilebilen, 10”, dokunmatik, multimedya ekranı sayesinde video, reklam yayını da yapabilirsiniz. Comfort modeli su ve havayı karıştıran akıllı sensörü ve karıştırma ünitesi sayesinde su tasarrufu yapmanızı sağlar.

Hedefimiz hep birlikte 2021 yılına kadar 10 milyar litre su tasarrufu yapmaktır. Su tasarrufu yapmak sizin elinizde.

Sürdürülebilirlik

Smixin sistemleri, büyük kaynakları kurtarmak için tasarlanmıştı.

Amacımız 2021 yılına kadar 10 milyar litre su tasarrufu yapmaktır.

Hijyen

Smixin sistemleri %100 dokunmasızdır, bu da mikropların ellerinize ulaşma riskini tamamen ortadan kaldırır.

Bağlantı

Tüm Smixin sistemlerine İnternet üzerinden bağlanılabilmektedir. Bu sayede, malzeme seviyelerini gerçek zamanlı olarak uzaktan izlenmesini sağlanmaktadır.

Ekonomik

Tesis sahipleri ve yöneticileri Smixin akıllı el yıkama istasyonları sayesinde maliyet tasarrufu sağlayabilmektedir.