Themes - Busiprof - en to tr translation catalogue (179 entries)

en: &larr; Older Comments
tr: &arr; Eski yorumlar

en: (Sales & Marketing)
tr: (Satış ve pazarlama)

en: 24/7 Support
tr: 7/24 destek

en: <b>Our</b> Testimonials
tr: <b>Referanslarımız</b>

en: A website exists for one and ONLY one reason:
tr: Bir web sitesi bir ve SADECE bir sebeple mevcuttur:

en: ADD YOUR REVIEW
tr: Değerlendirmenizi ekleyin

en: About Us page settings
tr: Hakkımızda sayfası ayarları

en: Add Icon
tr: Simge ekle

en: Add new Service
tr: Yeni servis ekle

en: Add new Testimonial
tr: Yeni deneyim ekle

en: Add new field
tr: Yeni ekle alanı

en: Address one
tr: Birinci adres

en: Address two
tr: İkinci adres

en: After changing the slug, please don't forget to save the permalinks. Without saving them, the old permalinks will not be updated.
tr: Kısa ismi değiştirdikten sonra kalıcı bağlantıları tekrar kaydetmeyi unutmayın. Kaydetmezseniz eski kalıcı bağlantılar güncellenmeyecektir.

en: Animation speed
tr: Animasyon hızı

en: Archive by category
tr: Kategori bazında arşiv

en: Articles posted by
tr: Yazarın yazıları, yazar:

en: Author
tr: Yazar

en: Awesome Services
tr: Harikulade servisler

en: Business cards
tr: Kartvizitler

en: Busiprof WordPress Theme is a fully responsive and translation-ready theme that allows you to create stunning blogs and websites. The theme is well suited for companies, law firms,ecommerce, finance, agency, travel, photography, recipes, design, arts, personal and any other creative websites and blogs. The theme is developed using Bootstrap 3 that makes it mobile and tablet friendly. It has various options in the WordPress Customizer to change the look of the theme. The theme customizer can be used to add your own favicon, logo, feature slide, services, 2 testimonial slider, blog, callout and much more. In the premium version you can add unlimited slides. There are a number of in-built widgets and support for various popular plugins like WPML, the Polylang Translation WordPress Plugin, Woocommerce and Contact Form 7. 10 beautifully designed templates like About Us, Services, Portfolio 2/3/4 column, Portfolio with Category, Portfolio Archive, Blog Left/Right Sidebar, Blog Fullwidth, Full Width Page, Contact Us and many useful sections for business using the Homepage template. Busiprof theme comes with various Locales. Just navigate to Appearance / Customize to start customizing.
tr: Busiprof WordPress teması etkileyici blog ve web siteleri oluşturabileceğiniz, tamamen duyarlı ve çeviriye hazır bir temadır. Tema firmalar, hukuk firmaları, e-ticaret, ajanslar, seyahat, fotoğrafçılık, tarifler, tasarım, sanat, kişisel siteler ve herhangi bir yaratıcı web sitesi ve blog için idealdir. Bootstrap 3 kullanılarak hazırlanan tema mobil ve tablet desteklemekteir. WordPress özelleştiricisi ile temanın görünümünü değiştirebilecek bir çok seçeneği mevcuttur. Tema özelleştiricisi ile, kendi yer imi simgeniz, logonuz, öne çıkan slaytlarınız, servisleriniz, 2 deneyim kaydırağı, blog, çağrı bölümü ve daha fazlasını düzenleyebilirsiniz. Premium sürümde sınırsız slayt ekleyebilirsiniz. WPML, WordPress için Polylang çeviri eklentisi, Woocommerce ve Contact form 7 gibi bir çok popüler eklenti ve bileşeni dahili olarak desteklemektedir. 10 adet güzelce tasarlanmış ana sayfa şablonu mevcuttur. Bunların arasında Hakkımızda, Servislerimiz, Portföy 2/3/4 sütunlu, Kategorili portföy, Portföy arşivi, Sağ/sol sütunlu blog, Tam genişlikli blog, Tam genişlikli sayfa, İletişim ve bir çok kurumsal ana sayfa şablonu sayılabilir. Busiprof teması bir çok dil ile beraber gelmektedir. Görünüm / Özelleştir bölümüne giderek özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

en: Busiprof: the perfect WordPress theme for an app and web developer
tr: Busiprof: bir uygulama ve bir web geliştirici için mükemmel WordPress teması

en: Button Link
tr: Düğme bağlantısı

en: Button Text
tr: Düğme metni

en: CREATE TRUSTWORTHY WEBSITES
tr: GÜVENİLİR WEB SİTELERİ OLUŞTURUN

en: Click here to add client
tr: Müşteri eklemek için buraya tıklayın

en: Client Slider setting
tr: Müşteri kaydırıcı ayarları

en: Color
tr: Renk

en: Comment
tr: Yorum

en: Comment navigation
tr: Yorum dolaşımı

en: Contact page setting
tr: İletişim sayfası ayarı

en: Copyright text
tr: Telif hakkı metni

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Custom logo
tr: Özel logo

en: Customizer Repeater
tr: Özelleştirici tekrarlayıcısı

en: DOCUMENTATION
tr: Belgeleme

en: Delete field
tr: Sil alanı

en: Description
tr: Açıklama

en: Designation
tr: Tanımlama

en: Email
tr: E-posta

en: Enable Client section
tr: Müşteri bölümünü etkinleştir

en: Enable Google Maps
tr: Google Maps'i etkinleştir

en: Enable Home Blog meta
tr: Ana sayfa blog metasını etkinleştir

en: Enable Home Blog section
tr: Ana sayfa blog bölümünü etkinleştir

en: Enable Home Client section
tr: Ana sayfa müşteri bölümünü etkinleştir

en: Enable Home Project section
tr: Ana sayfa proje bölümünü etkinleştir

en: Enable Home Testimonial section
tr: Ana sayfa deneyimler bölümünü etkinleştir

en: Enable Infobar
tr: Bilgi çubuğu ayarları etkinleştir

en: Enable Services on homepage
tr: Ana sayfada servisleri etkinleştir

en: Enable Team section
tr: Ekip bölümünü etkinleştir

en: Enable Testimonial section
tr: Deneyimler bölümünü etkinleştir

en: Enable footer's social icons
tr: Alt kısımda sosyal simgeleri etkinleştir

en: Enable front page
tr: Ön sayfayı etkinleştir

en: Enable logo text
tr: Logo metnini etkinleştir

en: Enable slider
tr: Kaydırıcıyı etkinleştir

en: Enter Logo Height
tr: Logo yüksekliğini girin

en: Enter Logo Width
tr: Logo genişliğini girin

en: Error 404
tr: HATA 404

en: Fax
tr: Faks

en: Footer copyright settings
tr: Alt kısım telif hakkı ayarları

en: Footer widget area
tr: Alt kısım bileşen alanı

en: Front page
tr: Ön sayfa

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Go Back
tr: Geri dön

en: Google Maps URL
tr: Google Maps adresi

en: Graphic design & web design
tr: Grafik tasarım ve web tasarım

en: Home
tr: Ana sayfa

en: Home Two
tr: Ana sayfa iki

en: Homepage section settings
tr: Ana sayfa bölüm ayarları

en: Icon
tr: Simge

en: Image
tr: Görsel

en: Image type
tr: Görsel tipi

en: In this email course I deliver 4 highly actionable tips on how you can build a website which is trustworthy and which, in turn, brings more business to you.
tr: Bu e-posta kursunda, size nasıl güvenilir ve dolayısıyla daha çok iş getirecek 4 adet yüksek eyleme dönüşebilecek ipucu iletiyorum.

en: Infobar settings
tr: Bilgi çubuğu ayarları

en: Infobar text
tr: Bilgi çubuğu metni

en: It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.
tr: Sitenin düzeni, tasarımı bir okuyucunun daha çok ilgisini çekiyorsa, okunabilir içerik üzerinde odaklanamayacağı yerleşmiş bir kanıdır.

en: JOIN COURSE
tr: KURSA KATIL

en: Leave a Reply
tr: Bir cevap yazın

en: Leave a comment
tr: Yorum yapın

en: Link
tr: Bağlantı

en: LinkedIn URL
tr: Linkedin URL

en: Logged in as
tr: Giriş yapıldı

en: Logout
tr: Çıkış

en: Meet our clients
tr: Müşterilerimizle tanışın

en: More Services
tr: Daha fazla servis

en: Name
tr: İsim

en: Newer Comments &rarr;
tr: Yeni yorumlar &arr;

en: Next
tr: Sonraki

en: None
tr: Hiçbiri

en: Note: Some icons may not be displayed here. You can see the full list of icons at %1$s.
tr: Not: Bazı simgeler burada görüntülenmeyebilir. Simgelerin tam listesini %1$s adresinde görebilirsiniz.

en: Nothing Found
tr: Hiçbir şey bulunamadı

en: Number of shown clients
tr: Görüntülenecek müşteri sayısı

en: OFF
tr: Kapalı

en: ON
tr: Açık

en: Oops! Page not found
tr: Off! Sayfa bulunamadı

en: Open link in new tab
tr: Bağlantıyı yeni sekmede aç

en: Open link in new tab:
tr: Bağlantıları yeni penerede aç:

en: Our Testimonials
tr: Deneyimler

en: Page
tr: Sayfa

en: Page Fullwidth
tr: Tam genişlik

en: Phone
tr: Telefon

en: Posts tagged
tr: Etiketlenmiş yazılar, etiket:

en: Previous
tr: Önceki

en: Primary Menu
tr: Birincil menü

en: Project Archive page setting
tr: Proje arşivi sayfa ayarları

en: Project Four
tr: Proje dört

en: Project One
tr: Proje bir

en: Project Three
tr: Proje üç

en: Project Two
tr: Proje iki

en: Project page settings
tr: Proje sayfası ayarları

en: Project settings
tr: Proje ayarı

en: Projects slug
tr: Projeler kısa adı

en: Project’s category slug
tr: Projenin kategori kısa ismi

en: Read More
tr: Daha fazlasını oku

en: Read more
tr: Devamı

en: Recent Blog
tr: Güncel blog

en: Recent Blog setting
tr: Güncel blog ayarları

en: Recent Projects
tr: Güncel projeler

en: Remove Icon
tr: Simgeyi kaldır

en: Reply
tr: Yanıtla

en: Responsive WP theme
tr: Duyarlı WP teması

en: SEO Friendly URL
tr: SEO uyumlu adres

en: Search
tr: Ara

en: Search results for
tr: Arama sonuçları, kriter:

en: Section 1
tr: Bölüm 1

en: Section 2
tr: Bölüm 2

en: Section 3
tr: Bölüm 3

en: Section 4
tr: Bölüm 4

en: Section 5
tr: Bölüm 5

en: Select column layout
tr: Sütun yerleşimi seçin

en: Send Message
tr: Mesajı gönder

en: Service
tr: Hizmet

en: Service content
tr: Servis içeriği

en: Service page settings
tr: Hizmet sayfası ayarları

en: Service settings
tr: Hizmetler ayarı

en: Shortcode
tr: Kısa kod

en: Sidebar widget area
tr: Kenar çubuğu bileşen alanı

en: Slider settings
tr: Kaydırıcı ayarları

en: Social icons
tr: Sosyal simgeler

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
tr: Üzgünüz fakat aradığınız kriterler ile örtüşen sonuç bulunamadı. Lütfen başka anahtar kelimeler ile tekrar deneyin.

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Team slug
tr: Takım kısa adı

en: Template settings
tr: Şablon ayarları

en: Testimonial
tr: Görüşler

en: Testimonial content
tr: Deneyim içeriği

en: Testimonial settings
tr: Referans ayarları

en: Text
tr: Metin

en: The Pro Version gives you more opportunities to enhance your site and business. In order to create effective online presence one have to showcase their wide range of products, have to use contact us enquiry form, have to make effective about us page, have to introduce team members, etc etc . The pro version will give it all. Buy the pro version and give us a chance to serve you better.
tr: Ücretli sürüm sitenizi ve işletmenizi geliştirmek için daha fazla fırsat sunar. Etkili çevirim içi varlığı oluşturmak için  vitrinde geniş ürün yelpazesine sahip olmak, iletişim formu kullanmak, etkili hakkında sayfası yapmak, ekip üyelerini tanıtmak vb.  gerekir. Ücretli sürüm hepsini verecek. Ücretli sürümünü satın alın ve bize daha iyi hizmet verebilmemiz için bir şans verin.

en: Theme Layout Manager
tr: Tema yerleşim yöneticisi

en: Think of your website as a hardworking salesman who works 24/7 and never asks for a raise!
tr: Web sitenizi 7/24 çalışan ve hiç zam istemeyen bir satış temsilcisi gibi düşünün!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
tr: Bu yazı parola korumalı. Yorumları görmek için parola girin.

en: Title
tr: Başlık

en: To add more slider and animation effects click to upgrade to pro
tr: Daha çok kaydırma ve animasyon efektleri için pro sürüme yükseltme tuşuna tıklayın

en: To bring you more business.
tr: Size daha fazla iş getirmesi için.

en: Unique Elements
tr: Eşsiz elemanlar

en: Upgrade to Pro
tr: Pro sürümüne yükselt

en: Upload Image
tr: Görsel yükle

en: Upload logo
tr: Logo yükle

en: User Friendly
tr: Kullanıcı dostu

en: Want to add a Client section with slider animations? Then
tr: Kaydırıcı animasyonları ile bir müşteri bölümü mü eklemek istediniz? O zaman

en: Want to add a custom post type slug? Then
tr: Özel yazı tipi için kısa isim mi eklemek istediniz? O zaman

en: Want to add a taxonomy archive portfolio template? Then
tr: Taksonomi arşiv portföy şablonu eklemek mi istediniz? O zaman

en: Want to add about us template, team section, or client section? Then
tr: Hakkımızda şablonu, ekip bölümü ya da müşteri bölümü mü eklemek istediniz? O zaman

en: Want to add contact template, Google Maps or Contact form? Then
tr: İletişim şablonu, Google Maps ya da iletişim formu mu eklemek istediniz? O zaman

en: Want to add more Services? Then upgrade to Pro!
tr: Daha fazla servis eklemek ister misiniz? O zaman Pro sürüme yükseltin!

en: Want to add more projects and categorisations? Then upgrade to Pro.
tr: Daha fazla proje ve kategorizasyon mu eklemek istediniz? Pro sürüme yükseltin.

en: Want to add project templates, like: Project 2 column, 3 column, 4 column, or portfolio categorisation? Then
tr: Proje şablonları, örneğin: Proje 2 sütunlu, 3 sütunlu, 4 sütunlu ya da portföy kategorizasyonu mu eklemek istediniz? O zaman

en: Want to add service template, testimonial section or client section? Then
tr: Servis şablonu, deneyimler bölümü ya da müşteri bölümü mü eklemek istediniz? O zaman

en: Want to add social icons? Then
tr: Sosyal simgeler mi eklemek istediniz? O zaman

en: Want to change the Homepage layout section? Then
tr: Ana sayfa yerleşimini mi değiştirmek istediniz? O zaman

en: We are a group of passionate designers & developers
tr: Tutkulu tasarımcılardan ve geliştiricilerden oluşan bir grubuz...

en: We are a group of passionate designers and developers who really love creating awesome WordPress themes & giving support.
tr: Bizler harika WordPress temaları oluşturmayı ve destek vermeyi seven bir grup tutkulu tasarımcı ve geliştiriciyiz.

en: We are a group of passionate designers and developers who really love creating awesome WordPress themes & giving support. Widest laborum dolo rumes fugats untras. Ethar omnis iste natus error sit voluptatem accusantiexplicabo. Nemo enim ipsam eque porro quisquam est, qui dolorem ipsum am quaerat voluptatem...
tr: Bizler harika WordPress temaları oluşturmayı ve destek vermeyi seven bir grup tutkulu tasarımcı ve geliştiriciyiz. Widest laborum dolo rumes fugats untras. Ethar omnis iste natus error sit voluptatem accusantiexplicabo. Nemo enim ipsam eque porro quisquam est, qui dolorem ipsum am quaerat voluptatem...

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
tr: Üzgünüz ancak aradığınız sayfa mevcut değil.

en: Web Design
tr: Web tasarım

en: Website
tr: Web sitesi

en: WooCommerce sidebar area
tr: WooCommerce yan sütun alanı

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment
tr: Yorum yapabilmek için <a href="%s">giriş yapmalısınız</a>

en: Your comment is awaiting moderation.
tr: Yorumunuz denetim bekliyor.
